Wie doet wat

Mundikat zijn we met zijn allen!

Zonder leden en vrijwilligers is het onmogelijk voor de vereniging om voort te bestaan. Wij zijn dan ook enorm blij met de vrijwilligers die zich inzetten voor de vereniging. Op deze pagina een overzicht van de verschillende geledingen van Mundikat. Alsmede een overzicht van de verschillende Mundikat commissies.

Commissies

Bestuur

 

Voorzitter
Marcel Frank

Secretaris 
Jacqueline van Rij 
E-mail: secretaris@mundikat.nl

Penningmeester a.i. 
Frederik Vervaet

Algemeen lid 
Nico Steentjes

Algemeen lid a.i.
Astrid Lamain

Stamboekcommissie

 

Voorzitter
Ad de Bruijn

Secretaris
Henny Bok
E-mail: stamboek@mundikat.nl

Penningmeester
Anja Wever - Langedijk
E-mail: anja@mundikat.nl

Algemeen lid
Bas Joosten

Adjuncten
Nelly Helders (stambomen cat. 1 + 2)

Nathalie Smits (stambomen cat. 3 + 4)

Anne-Marie Ebbers (titelregistratie)

 

Kittenbemiddeling

Henny Bok
Hopakker 5, 5262 MK Vught
Tel.: 073 - 656 4802
E-mail: bemiddeling@mundikat.nl

Gratis service voor Mundikat leden.

 

Shows Buitenland

Inschrijfburau Buitenland
Andrea van Elmpt
Vaalrivierstraat 10a,
1091 PD Amsterdam
Tel.: 020 - 785 20 17 (19.30 - 21.30)
Fax: 084 - 734 70 24
E-mail: buitenlandshows@mundikat.nl

Tentoonstellingscommissie (TOC)

Voorzitter
Marcel Frank (waarnemend)

Secretaris
Linda Dooremalen

Voor financiële vragen/ problemen:
Jessica van Toorenburg
E-mail: jessica@mundikat.nl

Leden:
Stéphanie Serraï

Erica Löfquist

Jessica van Toorenburg

Marja Brummel - Wever

Overige contactpersonen:

Contact inschrijfbureau:
Linda Dooremalen
E-mail: shows@mundikat.nl
Tel.: 06-53551054
Doordeweeks telefonisch bereikbaar van 16:00 t/m 21:00 uur

Coördinatie Standhuur & Op -en afbouw:
Mark van Toorenburg
E-mail: mark@mundikat.nl

Coördinatie Stewards:
Erica Lofquist
E-mail: stewards@mundikat.nl

Coördinatie Judges, Student Judges:
Marcel Frank
E-mail: marcel@mundikat.nl

Secretariaat:
Linda Dooremalen
Marian Springvloed
Denise van der Neut

 

Veterinaire Commissie (VC)

Leden
Marleen Rooijmans

Winni van Amersfoort

Astrid Lamain

Telefonisch is de VC tussen 20.00 uur en 21.30 uur bereikbaar op 06-18420107

Meldpunt besmettelijke ziektes.
E-mail: vc@mundikat.nl

 

Disciplinaire Commissie (DC)

Voorzitter
Peter Klaver

 

 

Redactie

Eindredacteur
Nanda Alstede
Hoofdstraat 8, 9533 PK Drouwen
Tel.: 0599 - 565 639
E-mail: mundikat.redactie@gmail.com

Vormgever
Caroline van Geest

Redactieleden
Paula van de Wijngaart

Caroline van Geest

Wilmar Huizing

Angelique Bakker

Corry Husada - Ghesquiere

inleveren kopij en foto's:
E-mail: mundikat.redactie@gmail.com

Ledenadministratie & Catteryregistratie

Anja Wever-Langedijk
Kerkstraat 13
1738 BG WAARLAND
E-mail: leden@mundikat.nl

 

Advertenties

Adjunct
vacant
Tel.: 06 - 422 839 25 (tijdelijk)
E-mail: adverteren@mundikat.nl

 

Stamboek Adjunct
Nelly Helders
belloq@hetnet.nl
032 - 132 48 82

Stamboek Adjunct
Nathalie Smits
nsmits@mundikat.nl
026 - 213 27 48

Adjunct Titelregistratie
Anne-Marie Ebbers
titels@mundikat.nl
026 – 381 31 73

Advertenties
Vacant Act.
adverteren@mundikat.nl
06 - 422 839 25

Rasclubs & Werkgroepen

Mundikat kent verschillende rasclubs en werkgroepen. Dit zijn organisaties die de belangen van een of meerdere rassen behartigen. Zo bieden deze organisaties onder andere een kittenbemiddeling en herplaatsingservice. Daarnaast beantwoorden ze al uw vragen en kunnen ze u meer informatie over het desbetreffende ras verstrekken. U kunt contact opnemen met de volgende rasclubs en werkgroepen:

Brits Korthaar Club (BKC)
Een rasclub voor de echte Brits korthaar liefhebber. Deze rasclub geeft een magazine uit en organiseert onder andere kittenmiddagen en lezingen.
www.britskorthaarclub.nl/

Bezoeken

Le Chat Qui Rit (werkgroep voor de Chartreux)
Een kleine actieve werkgroep met een informatieve website. De werkgroep geeft twee maandelijks een mooie digitale nieuwsbrief uit boordevol informatie over dit zeldzame ras.
www.lechatquirit.nl

Bezoeken

Wong Mau (werkgroep voor Burmezen en Burmilla’s)
Een kleine gezellige werkgroep voor de Burmezen en Burmilla liefhebbers. De werkgroep staat voor u klaar voor al uw vragen.

Mundikat Pers2

Bestuur Mundikat

 

Voorzitter
Marcel Frank
marcel@mundikat.nl
06 - 422 839 25

Secretaris
Jacqueline van Rij
secretaris@mundikat.nl
070 - 220 94 23

Penningmeester a.i.
Frederik Vervaet
frederik@mundikat.nl

Alg. Bestuurslid
Nico Steentjes
nico@mundikat.nl

Alg. Bestuurslid a.i.
Astrid Lamain
astrid@mundikat.nl

Bestuur Mundikat
-
bestuur@mundikat.nl